SALES MANAGER

Csatlakozz értékesítési csapatunkhoz akár juniorként is!

Rólunk

Az INSEDO Kft. Veszprém megye ismert és elismert képző és képzéstámogató vállalkozása. Nyelvi, informatikai és soft-skill képzéseink mellett az elmúlt években kiemelten segítjük partnereink szakmai oktatását is, melyhez egy komplex szolgáltatáscsomagot nyújtunk számukra. Ennek része többek között az elektronikus tananyagfejlesztés, a szakértői támogatás és a vizsgafelkészítés. Új kollégánkat ennek az üzletágnak a támogatására keressük. A szolgáltatásról röviden itt olvashatsz: https://insedo.hu/szakkepzes/

Mi lesz a feladatod?

Értékesítési-tanácsadói feladatokat fogsz végezni. Konkrétabban (a teljesség igénye nélkül):

  • Online és/vagy személyes tájékoztatókat tartasz potenciális partnereinknek a szolgáltatásunkról, majd utánköveted a cégeket.
  • Felveszed a kapcsolatot új kontaktokkal, tájékoztató anyagokat küldesz nekik.
  • Felmerülő kérdések esetén egyeztetsz a cégekkel annak érdekében, hogy a szerződéskötésig minden szükséges információ a rendelkezésükre álljon a szolgáltatásunkról.
  • Előkészíted az új ügyfelek számára a szolgáltatási szerződéseket, és nyomon követed azok státuszát egészen az aláírásig.
  • Az ügyfelek adatlapját vezeted és naprakészen tartod a vállalatirányítási rendszerben.

Profilod
  • Mivel előfordulhat, hogy személyesen kell ügyfeleket felkeresned, fontos, hogy legyen B kategóriás jogosítványod és autód (a munkával összefüggő útiköltségeidet természetesen térítjük).
  • Legyen legalább egy év értékesítésben szerzett tapasztalatod (előny, ha B2B területen szerezted)

Akár kevés tapasztalattal is rendelkezhetsz, mert ami igazán számít, az benned van:

  • legyél agilis,
  • tudj üzletiesen és meggyőzően kommunikálni,
  • legyél alapos és pontos az adminisztrációban.

Amit mi adunk:
  • Megegyezés alapján járó bér, amely teljesítmény alapján akár kiemelkedő mértékű is lehet.
  • A színvonalas munkavégzéshez járó eszközök: laptop és telefon.
  • Veszprém egyik legszebb irodája, ha mégis úgy döntesz, hogy néha innen dolgoznál (mert egyébként a munkát 100%-ban otthonról is csinálhatod).

Hogyan jelentkezz?

Önéletrajzodat és kísérőleveledet a lenti űrlap segítségével tudod feltölteni a megfelelő pozíció kiválasztását követően. Kérjük, hogy jelentkezésedben tüntesd fel azt is, hogy milyen bérrel lennél elégedett!

Meddig jelentkezhetsz?

2024.06.14. péntekig várjuk jelentkezésedet.