• Anywhere

Website Insedo Kft.

Támogatjuk a jelent, formáljuk a jövőt!

Az Insedo Kft. munkavállalói szakirányú oktatást támogató üzletága olyan szakembereket keres, akik igény esetén elláthatják az általunk támogatott vállalkozások duális gyakorlati oktatói feladatait (a vállalkozásokkal kötött egyedi megállapodások alapján).

A vállalkozások által megbízott gyakorlati oktatók feladatai:

Szakmai kapcsolattartás az INSEDO Kft. ágazati felelősével és a szakképző intézménnyel

Gyakorlati és – szükség esetén elméletet mélyítő – órák tartása a képzésben résztvevőknek

Projektfeladatok kiírása az elektronikus képzésmenedzsment rendszerben, a résztvevők által leadott feladatok értékelése

Felkészítés szakmai vizsgára felkészítés a képzési program és a szakma Képzési és Kimeneti Követelményei alapján

Egyéb feladatok a gyakorlati oktató és a vállalkozás között létrejött megállapodás alapján

Jelentkezési feltételek:

A jelentkező dokumentumokkal alátámasztható módon feleljen meg a Szakképzési törvény 82. §-ban és a 12/2020. (II. 7.) Korm. rendelet 242. §-ában meghatározott követelményeknek:

  • (1) A duális képzőhelyen oktató az lehet, aki
  1. a) cselekvőképes,
  2. b) nem áll a szakirányú oktatási tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt,
  3. c) a duális képzőhely által vállalt szakmának megfelelő, államilag elismert, legalább középfokú szakirányú szakképzettséggel és legalább ötéves, az érintett szakképzettségnek megfelelő szakmai gyakorlattal rendelkezik és
  4. d) kamarai gyakorlati oktatói vizsgával rendelkezik.

(2) Mentesül a kamarai gyakorlati oktatóivizsga-letétel alól az, aki

  1. a) szakirányú mestervizsgával rendelkezik,
  2. b) a duális képzőhely által vállalt szakmának megfelelő
  3. ba) szakirányú felsőfokú szakképzettséggel és legalább kétéves szakirányú szakmai gyakorlattal,
  4. bb) felsőfokú végzettséggel, szakirányú középfokú szakképzettséggel és legalább ötéves szakirányú szakmai gyakorlattal vagy
  5. bc) – az egészségügyi ágazat tekintetében – egészségügyi gyakorlatvezető szakképesítéssel rendelkezik, vagy
  6. c) a hatvanadik életévét betöltötte.
  • Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Elektronikus képzésmenedzsment és feladatkészítő rendszerek (pl. Redmenta, Moodle stb.) ismerete előny

Jelentkezését az alábbi felületen várjuk szakmai önéletrajzzal és az oktatókkal szemben támasztott követelmények meglétét igazoló dokumentumok feltöltésével: https://tinyurl.com/gyakoktato. Az adatbázisba való jelentkezéshez Google e-mail cím szükséges. A vállalható szakmák listája a regisztrációs felületen látható.

A jelentkezéssel elfogadja adatkezelési szabályzatunkat, melyet ITT érhet el.

Fontos:

Felhívjuk figyelmét, hogy a jelentkezés elfogadása nem garantálja, hogy az általunk támogatott vállalkozások megállapodást kötnek Önnel a gyakorlati oktatói feladatok ellátására. Az INSEDO Kft. közvetítési tevékenysége hidat képez a vállalkozások és a szakemberek között.

To apply for this job email your details to info@insedo.hu